درباره ما

درباره ما 

سال 1390 را می توان آغاز فعالیت گروه جیوامهردر زمینه تحقیق و پژوهش دانست. هدف اصلی موسسه ، مشاوره و راهنمایی دانشجویان برای ارایه پایان نامه ای وزین، بدون استرس و سردرگمی می باشد و همچنین انتخاب مسیری مطمئن با استفاده از تجربه کسانی که در مسیر انجام پایان نامه گام برداشته و به پیچ و خم های این مسیر اشراف کامل دارند.

در ابتدا عمده پروژه های انجام شده در رشته های علوم انسانی بود. با گذشت زمان و گرد هم آمدن متخصصین جوان کشور به لطف خدا دامنه ی فعالیت موسسه افزایش یافت و هم اکنون بعد از یک دهه مفتخریم که یکی از بهترین موسسه های  فعال می باشیم که به صورت جامع و به روز در تمامی رشته های فنی مهندسی، علوم انسانی و علوم پایه و تعدادی از رشته های علوم پزشکی و هنر فعالیت می نماید.

جیوا مهر تعهد در آموزش و همراهی دانشجو در تمامی مراحل را رویه کار خویش می داند و تلاش می کند سطح آگاهی علمی دانشجو را افزایش دهد.

به لطف خداوند متعال تاکنون در این راه موفق بوده ایم  …

 تعهدات جیوا مهر:

* ما در جیوا مهر خود را متعهد می دانیم با خوش‌خلقی و حسن نیت به تمامی خواسته های شما دوستان عزیز جامه عمل بپوشانیم؛متقاضی پس از ارتباط با مدیر دپارتمان٬ از ابتدا پشتیبانی واقعی از پروژه و پایان‌نامه‌های خود را تا زمان تحویل کامل٬ تجربه خواهد کرد.

* با صداقت اعلام می‌داریم تمامی کارشناسان جیوا مهر در رشته های مختلف٬فارغ التحصیل ارشد و دکتری از دانشگاه های معتبر می‌باشند و در این راه پیشگام هستند.

* جیوامهر این اطمینان را به شما می‌دهدکه تمامی مراحل کار به تایید استاد‌راهنما برسد و درصورت وجود هرگونه اصلاحات احتمالی تا تایید نهایی همراه شما خواهیم ماند.

* جیوا مهر برای تک تک متقاضیان٬ کارشناسی را برمی‌گزیند که زمینه کاری و موضوع پایان‌نامه یا رساله ایشان در راستای موضوع متقاضی باشد و با توجه به سابقه ایشان در این زمینه٬ چندین پروژه ارائه داده باشد. با ما بهترین ها را تجربه کنید.

* مشاوران جیوامهر در طول انجام‌پروژه یا پایان نامه و …. با متقاضی و کارشناس مربوطه در تماس خواهد بود و از رضایت طرفین اطمینان حاصل می‌کند.

* جیوامهر در صورت درخواست یا نیاز دانشجو٬ کلاس رفع اشکال و مشاوره برای آمادگی جلسه دفاع با مرور بر سوالات احتمالی داورین  به صورت انلاین جلسه برگزار می کند تا متقاضی دفاعی مطمئن و بدون استرس داشته باشد.

* توجه داشته باشید که چیوامهر یک موسسه رسمی نیست. اعضای جیوامهر پژوهشگرانی هستند که از سراسر دنیا با هم در ارتباط هستند و تلاش دارند تا صادقانه خدمت کنند و متفاوت باشند.