قوانین

قوانین و مقررات سایت
هراجتماع  نیازمند وجود قوانین و مقررات مدون ومشخصی می باشد که براساس آن حدود و  ثغور مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه باید تعیین گردد. این  قوانین باعث می شود تا در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن حوزه  تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی اعم شبکه های  اجتماعی و… نیز از این قاعده مستثنی نمی باشند. قواعد و قوانین زیر نیز  مربوط به شرایط عضویت و بهره برداری از سایت گوش شنوا می باشد که عضویت در  سایت به معنی اطلاع کامل از متن و شرایط آن می باشد. این قوانین در قالب  توافقنامه زیر ارائه گردیده است:
توافقنامه
متن  حاضر متعلق به سایت گوش شنوا می باشد و علاوه بر مفاد زیر بعنوان یک سایت  ایرانی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نیز بر آن حاکم است.
شرایط عضویت
عضویت  در سایت گوش شنوا تابع شرایط خاص نمی باشد ولیکن از آنجائی که مدیریت سایت  گوش شنوا تمامی تلاش خود را جهت فراهم سازی محیطی سالم و پرمحتوا جهت  ارتقاء آرامش و اعتماد فردی و اجتماعی نموده ، پایبندی به این آرمان را شرط  عضویت خود در سایت قرار داده است و از داوطلبان عضویت انتظار دارد تا در  صورت قبول این اصول به عضویت سایت درآیند.
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.
دراین  مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و  آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران  با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
تبصره 1: کاربر باید  رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند،  می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره 2:  کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی  به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص  کاربر است.
تبصره 3: عضویت در سایت گوش شنوا در چند مرحله با پرداخت حق عضویت است.
اطلاعات خصوصی
اطلاعات خصوصی افراد نزد سایتگوش شنوا محفوظ می باشد. اطلاعات شما در اختیار هیچ شخص یا سازمانی قرار نخواهد گرفت.
شرایط استفاده
اعضاء  مجاز به انتشار اطلاعات محرمانه مملکتی، اطلاعات محرمانه اشخاص ثالث،  مطالب نفرت آمیز، ….، غیراخلاقی و غیر قانونی در نگارش های خود نمی باشند.
 گوش  شنوا خود را مجاز بـه کنترل مطالبی که در برروی سایت قرار می گیرد می داند  ولی خود را ملزم به این امر نمی داند. مسئولیت کامل مطالب قرار داده شده  بر عهده صاحب آن نگارش(عضو مربوطه) خواهد بود.
 گوش شنوا می تواند هر  قسمتی از این توافقنامه را در هر موقع تغییر دهد. متن توافقنامه همواره  برروی سایت قابل ملاحظه بوده و در صورتی که در هر زمان با این قرارداد  مخالفت داشته باشید می توانید از عضویت این سایت انصراف دهید.
در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش نمودید با استفاده از لینک «فراموشی کلمه عبور» می توانید آنرا دریافت کنید.
در  صورتی که از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمائید.  مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی حساب کاربری شما را مسدود و عضویت  شما را به حالت تعلیق در آورند.
حقوق مالکیت معنوی
استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.
کلیه محتویات نرم افزاری و ابداعات و طرح های گوش شنوامتعلق به این سایت بوده و کلیه حقوق آنها متعلق به این سایت است.
 گوش  شنوا مجاز است به هر نحوی که بخواهد از مطالب قرار گرفته که قانوناً متعلق  به شخص یا نشریه یا سازمان دیگری نباشد، استفاده نماید. (بعنوان مثال آنها  را بصورت برگزیده در قسمت دیگری از سایت نمایش دهد.
کاربران مجاز به  انتشار هیچ مفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری و تجاری افراد و حق چاپ و  نشر (Copy Right) و سایر حقوق دیگران تجاوز نمایند، نمی باشند.
تذکرات مهم
بکار بردن کلمات و یا تصاویر خلاف شئونات اخلاقی و مذهبی ممنوع می باشد.
مطالب  مستهجن، افترا آمیز، دشنام و خارج از اخلاق یا بی حرمتی به مقدسات فرهنگی و  مذهبی در هیچ یک ازمطالب،نظرات و خبر خوان ها مجاز نمی باشد.
بیان لطیفه هائی که منجر به اهانت به هم وطنان و یا اقشار خاص گردد و خلاف شئونات اخلاقی باشد مجاز نمی باشد.
پیشنهاد و یا تشویق به هر نوع فعالیت غیر قانونی مجاز نمی باشد.
تبلیغات در نمونه کارها و مطالب ارسالی ممنوع می باشد و مدیریت بدون اطلاع قبلی مجاز به حذف آن می باشد .
قراردادن  لینک به سایت های غیر قانونی و غیراخلاقی و مبتذل و همچنین سایت هائی که  به اشکال مختلف روابط و رفتارهای فرهنگی و اخلاقی و عرفی و قانونی جامعه را  پایمال نماید مجاز نمی باشد.
جعل هویت اشخاص حقیقی و یا حقوقی اعم از شرکت ها، نهادها و سازمان ها و نسبت دادن بیانات و سخنان دروغین به ایشان مجاز نمی باشد.
قوانین و مقررات سایت گوش شنوا طبق توافقنامه بالا اعلام گردید وپیشاپیش از همکاری تمام اعضای عزیز نهایت قدردانی را داریم.